Sprzedaż i montaż rolet – Szczecin

O firmie

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się sprzedażą i montażem osłon okiennych. Posiadamy jedną z najbogatszych ofert tej branży w regionie, aby spełnić wciąż rosnące oczekiwania naszych Klientów. Staramy wyróżnić się fachową obsługą, dlatego o osłonach okiennych wiemy prawie wszystko.

Szerokie grono naszych Klientów daje nam świadomość bycia na rynku. W ciągu kilku lat naszej działalności zapracowaliśmy na najlepszą opinię, czego dowodem jest stale zwiększający się krąg zadowolonych posiadaczy naszych osłon okiennych.

Naszą misją jest spełnić Państwa oczekiwania i zaopatrzyć w osłony okienne, które przez długie lata będą cieszyć oko.
Oferujemy najwyższą jakość naszych produktów co przekłada się na zadowolenie Klienta i jego powrót w przyszłości.

Każde pomieszczenie, może być odmienione przez dopasowanie odpowiednich osłon okiennych. Posiadamy szeroki asortyment osłon, co daje możliwość komfortowego wyboru dekoracji okien oraz przyciemnienia pomieszczeń, z możliwością doprowadzenia do całkowitego zaciemnienia.

Dbając o Państwa czas i potrzeby nasz przedstawiciel zapewni pomoc w wyborze i montażu wszelkiego rodzaju osłon w Państwa domu. Zapraszamy także do naszego firmowego salonu, gdzie zaoferujemy idealne osłony do Państwa wnętrz.

Sprzedaż i montaż rolet, żaluzji, plis, etc.

Szanowni Klienci

Z uwagi na pandemię od dnia 26/10/2020 salon będzie zamknięty. Wszelkie wyceny, pomiary i montaże będą realizowane na bieżąco po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Tel: 505791551 lub 531500753

E-mail: biuro@naoknie.pl lub naoknie@gmail.com

Z pozdrowieniami
Salon Osłon Okiennych - NaOknie.pl